Pai da'cum?Adica mashinutzele machetutze de pompieri nu sunt frumoase???
Ba chiar cele mai frumoase !
De aceea si pentru ca, azi o sa pozam cateva din ceea ce detzine subsemnatul in a sa colectie nu prea mare cu aceasta tema, dar cred ca cel putin cateva piese chiar merita prezentate.
Hai sa le vedeti !
Parteneri/Colaboratori
- Pagina de pornire
- Cetateanul, nu partidul!
- Asociatia "Suntem Romania!"
- Parteneriate/colaborari ale Asociatiei Cultural Educative pentru Protejarea si Promovarea Patrimoniului Tehnic, Stiintific si Istoric si publicatiei online "Suntem Romania!"
- Redactia revistei - magazin "Suntem Romania !"
- Colectia ELECTRONUM:Muzeul Industriei in Spatiul Romanesc-proiect al "Suntem Romania!"
- Noi am salvat doua Rombac - # Salvam un Rombac
- Grupuri si pagini facebook ale "Suntem Romania!"- contact FB
- Clasări de monumente mobile si imobile in LMI și proiecte de protejare si de promovare ale obiectivelor mobile si imobile din LMI- Patrimoniul National
- SPONSORI
- "MuzeoScoala"- programul de expozitii interactive in cadrul institutiilor de invatamant
- Colectiile noastre
- Rapoarte de activitate ale Asociatiei.
Se afișează postările cu eticheta kaffer. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta kaffer. Afișați toate postările
24 aprilie 2014
510.D'ale pompierilor-ep.3 : masinutze - machetutze
Abonați-vă la:
Postări (Atom)